KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417149

nr 1641 7149

Else Wirström. Signerad, daterad 1948, gårdsmotiv, 16x15 cm, yttermått inklusive ram: 27x26 cm

Utrop:

500 kr

måndag 9 september 2024
kl 20:56:40